O MNIE

Przede wszystkim MAMA, której moment początku macierzyństwa zbiegł się z totalnym przewrotem we wcześniej obranej (i dopracowanej w każdym szczególe) drodze zawodowej.

Ale tak to już chyba jest- macierzyństwo daje DYSTANS, siłę i impuls do zmian.

Z branżą beauty związana jestem od 2006 roku, kiedy to na 3cim roku studiów znalazłam pracę w siecii perfumerii. Świat kosmetyków, piękna, sprzedaży wciągnął mnie na tyle, że związałam się z moją firmą na całe 10 lat. 10 lat szkoleń , doradzania i codziennej pracy z Klientami, programów rozwojowych, konkursów makijażowych.

Między zdobywaniem doświadczeń na różnych stanowiskach i obejmując różne funkcje (również trenera wewnętrznego), gdzieś tam z boku zawsze był MAKIJAŻ. W międzyczasie skończyłam kurs 1, 2 stopnia w Biar Beauty oraz zdobyłam tytuły:

  • v-ce Mistrza Makijażu Sephora 2009
  • finalisty konkursu Mistrza Makijażu Sephora 2010
  • Mistrza Makijażu Sephora 2013

Zawsze fascynowało mnie naturalne piękno oraz subtelne podkreślanie urody.

W pewnym momencie mojej drogi zawodowej usiadłam i zastanowiłam się, co dotychczas robiłam najlepiej i (co najważniejsze najchętniej) i znalazłam odpowiedź-- SZKOLENIA! Przekazywanie wiedzy, dzielenie się doświadczeniem i ta energia jaką dają spotkania z nimi - to było to.

-Ale chwila- z czego ja tak właściwie miałabym tych ludzi szkolić!?

-No właśnie- z tego, czego sama się po prostu nauczyłam- MAKIJAŻ.

Tak powstał pomysł warsztatów makijażu. Ale nie dla makijażystów, choć i pewnie początkujący w tym zawodzie mogliby czerpać z mojego doświadczenia. Zależało mi na warsztatach dla zwykłych Kobiet. Kobiet, które zawsze chciały, ale jakoś nie było okazji. Kobiet, które oglądają ten cały makijażowy świat na instagramie czy Youtube i zastanawiają się, co robią nie tak, gdzie popełniają błąd. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że od Nas się po  prostu tej umiejętności wymaga. Panuje jakies dziwne przekonanie, że mamy wiedzieć do czego służy róż, gdzie go nałożyć i jaki kolor wybrać. A niby skąd?

Makijażu można się nauczyć! To taka sama umiejętność, jak każda inna- żeby się jej nauczyć Ktoś musi Ci to pokazać, pomóc, podpowiedzieć. Przecież z tym się nie rodzimy.

Połączyłam więc co, to mnie kręci w perspektywie rozwoju zawodowego , czyli SZKOLENIA z tym, co po prostu umiem robić, bo przeszłam parę szkół, kursów, programów szkoleniowych, czyli z MAKIJAŻEM. I tak się zrodził pomysł na mój biznes. Biznes oparty głównie na relacjach i pomocy w spełnianiu makijażowych marzeń. Jakie by one nie były:)

Do zobaczenia,

Weronika

 

A poniżej trochę "o mnie" z innych źródeł:

Mistrz Makijażu 2013

Mistrz Makijażu 2013

Jak namalować idealną kreskę

Jak założyć własny biznes

Makijaż na lato