Pozostałe

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniami dla swoich Pracowników/ Klientów proszę o kontakt
-> TU <-

Wyślę do Państwa krótką ankietę. Na podstawie odpowiedzi skonstruuję ofertę warsztatów uszytą na miarę Państwa oczekiwań obejmującą zawsze kilka wariantów do wyboru.

Są to m.in.:

  • pokazy makijażu o różnej tematyce z czynnym udziałem grupy szkoleniowej,
  • praktyczne warsztaty makijażu krok po kroku (np. makijaż biznesowy, tricki makijażowe dla każdego),
  • indywidualne konsultacje dla pracowników.

 

Jestem dyplomowanym trenerem (Akademia trenera SMG KRC).

Posiadam również 5letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (m.in. w tematyce makijażu oraz wizerunku)...

WIĘCEJ o mnie

Referencje

 

"Mam przyjemność współpracować z p. Weroniką Macioł od ponad 7 lat. Jest to osoba obdarzona olbrzymim talentem i wiedzą, nie bez znaczenia pozostają Jej kultura osobista oraz wieloletnie doświadczenie. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że każde wspólne przedsięwzięcie takie jak warsztatu, szkolenia czy panele podczas eventów dla firm kończyły się sukcesem, a Panie mające możliwość korzystania z porad Weroniki były zachwycone. Gorąco rekomenduję Weronikę Macioł jako doskonałą specjalistkę, a także wyjątkowo rzetelnego partnera."

Katarzyna Salomon Zatwarnicka, Colorsens

 

 

"Weronikę Macioł poprosiłam o przeprowadzenia warsztatów wizerunkowych dla mojej ekipy z pracowni fryzjerskiej. Warsztaty te miały być również nagrodą motywacyjną dla moich Pracowników- zależało mi więc na czymś wyjątkowym. Szkolenie odbyło się w luźnej, przyjaznej atmosferze, a wiedza i umiejętności makijażowe nabyte podczas niego wykorzystywane są przez moje Dziewczyny do dzisiaj- zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym."

Patrycja Urbańska,Pracownia Fryzjerska Patrycji Urbańskiej